מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

אזעקה לבית

אזעקה לבית הפכה להיות מוצר לגיטימי שניתן למצוא בכל בית בישראל. כל אחד רוצה לשמור על הבית שלו מפני פריצות וגניבות ואת זה אפשר לעשות בקלות על ידי התקנת מערכת אזעקה תקנית. בן ביטחון מציעה התקנה של כל אמצעי הביטחון והשמירה הקיימים .בידי החברה טכנולוגיות וידע רב והיא ניחנת ברמת גבוהה של דיסקרטיות ואמינות. כדאי להתקשר וקבל מידע נוסף בנושא ביטחון הבית.

 

אזעקה לביתלמי מתאימה אזעקה לבית

למעשה כל בית אב בישראל מומלץ שתהיה מותקנת בו אזעקה לבית. ישנן סוגים שונים של מערכות אזעקה, חלקן מבוססות על חיישני תנועה או אזעקות נפח. לכל מקום מתאימה מערכת שונה ולכן כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום זה. להלן סוגי אזעקות שניתן להתקין:

  • אם קיימת בבית תשתית למערכת אזעקה אז קל יותר להתקין את המערכת. אם לא אז נעדיף מערכת אזעקה אלחוטית. במקרה ביניים שבו ישנה תשתית חלקית נאפשר להשתמש במערכת היברידית שמשלבת גלאים קוויים ואלחוטיים.
  • מערכת בזעקה אלחוטית היא יקרה יותר אך זמן ההתקנה שלה קצר יותר ובכך היא מהווה פחות מטרד לבני הבית. יש לקחת בחשבון את עלות החלפת הסוללות כל כמה שנים. (שלוש שנים בדרך כלל).
  • מערכת קווית של אזעקה לבית דורשת תשתית מוכנה שלוקחת בחשבון את מיקום הגלאים. . היא אינה זקוקה לתחזוקה מיוחדת ולכן חסכונית יותר.
  • מערכת הזעקה היברידית מאפשרת הרחבה של מערכת ושילוב של מרכיבים אלחוטיים שונים.

 

איפה כדאי להתקין את מערכת האזעקה לבית

את המערכת נעדיף להתקין המקום נסתר כך שלא יהיה ניתן לפגוע בה בשלבי הפריצה הראשונים לבית. כדאי למקם אותה בסמוך לארון התקשורת מאחר והרכזת מקושרת באון ישיר לקו הטלפון הביתי. באם הרכזת ממוקמת בתוך הארון יש צורך בתכנון מוקדם ויצירת מקום בארון. מומלץ גם להקפיד על אמצעי נעילה טובים שימנעו פריצה אליו.

אם נרצה הגנה פנימית לבית נוכל להסתפק באזעקת נפח שהיא גם פחות יקרה וגם תעמוד בדרישה של חברת הביטוח. מערכת אשר כוללת רכיבי הגנה חיצוניים תכלול גלאי קרן או סורג ותאתר את הפורץ עוד בטרם נכנס אל הבית.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support