מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

מערכות אזעקה

הקדמה הביאה אתה שלל אמצעי ביטחון שמסוגלים להתריע ולהגן עלינו מפני פריצות וגניבות בבית הפרטי שלנו או בעסק. מערכות אזעקה נמצאות כיום בכל בית והן גם אחת הדרישות העיקריות של חברות הביטוח. בן ביטחון היא חברת אשר מציעה שירותי ביטחון מתקדמים שכוללים התקנת הזעקות מסוגים שונים, שמירה, סיורים וייעוץ בתחום. מומלץ לפנות לקבלת מידע בנושא.

 

מערכות אזעקה לביתמערכות אזעקה וחיות מחמד

התקנת מערכות אזעקה דורשת תכנון רב. בבתים חדשים תהיה לרב תשתית מוכנה למערכת שניתן להתקין עליה כל רכיב אלחוטי או קווי. אם אין בביתם תשתית מוכנה אש תוכלו להסתפק במערכת אלחוטית אשר תעשה את העבודה מצוין. המערכת האלחוטית היא מעט יותר יקרה אבל לא מצריכה זמן רב להתקנתה ולכן חוסכת את הבלגן שמתלווה להתקנת מערכת קווית.

מערכת האזעקה צריכה להיות אמינה ומקוונת. לכן כדאי מאוד שרק חברה ידיעה, מנוסה ואמינה תתקין אותה. ישנם סוגים שונים של אזעקות. יש מערכות חיצוניות שמסוגלות להתריע על פעילות שמתרחשת מחוץ לבית. מערכות  אלו מומלצות במיוחד בבתי קרקע בהם פריצה דרך החלון היא קלה יותר.  סורגים הם אמצעי פיזי אשר יקשה על הפורץ להיכנס ויאט את פעילותו, אבל במקרה שהבית ריק למספר שעות יהיה לפורץ מספיק זמן על מנת לנסר אותם ולהיכנס לבית.

לכן מערכת הזעקה חיצונית היא בחירה מצוינת שתזעיק לבית צוות סיור ותמנע פריצה בטוחה. מערכות הזעקה מצוידות גם בצופרים שונים אשר מופעלים בזמן פריצה. אם יש לכם כלב או חתול או צ'ינצ'ילה שמסתובבים בבית כדאי לחשוב טוב על איזה מערכת כדאי להתקין. לחיות מחמד ישנה נטייה להפעיל אזעקות. לשם כך ניתן להתקין גלאים ייעודיים אשר יודעים להתעלם מנוכחות בעלי חיים.

 

שליטה מרחוק במערכות אזעקה

כל מערכת אזעקה מצוידת כיום באפשרות לשליטה ונטרול מרחוק. כאשר אתם נמצאים רחוק מהבית ולפתע מתקבלת התרעה על פריצה, ניתן להפסיק אותה ולהזעיק את כוחות הביטחון או את חברת השמירה. חברות רבות מספקות שירות של סיורים אקראיים באזורים שונים.  במידה וישנה התראה על פריצה בבית מסוים מוזעק אליו צוות ביטחון אשר מבצע סריקה במקום ובודק את הבית.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support