מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

אבטחה קנאביס

להשקיע, לזרוע, לטפל, לגדל, להפריח…. זו ההתמחות שלך!

לשמור על כל זה – זו ההתמחות שלנו.

גידול הקנאביס רפואי הינו תחום רגיש ועל כן נדרש הפעלת מערכי אבטחה מקצועיים ע"פ דרישות משרד הבריאות ומשטרה ישראל באמצעות התקנת מערכות מיגון דרך יישום תוכנית אבטחה ע"י צוותי אבטחה מקצועיים.

מאחר ותחום הקנאביס הרפואי בישראל עדיין נמצא בחיתוליו ובנוסף הינו תחום מצומצם, מעט חברות אבטחה צברו ניסיון ואת היכולת להבין את צרכי האבטחה ואף מסוגלות להציע רמה מקצועית בתחום מתפתח זה. עם זאת, הגישה המחמירה של משרד הבריאות ומהמשטרה, הופכת תחום זה לעיסוק הדורש מקצועיות גבוהה כל יום כל היום!

הניסיון והוותק של קבוצת בן בטחון לצד ניהול חדשני, יוצרים מענה יעיל,עדכני ואפקטיבי, גם באבטחת התחום הצומח בישראל – חוות גידול קנאביס. תחום זה דורש התמחות ייעודית, עמידה ויישום של כל תנאי תקן ה-GSP של משרד הבריאות. קבוצת בן בטחון היא בין הבודדות המספקת פתרונות אבטחה ומיגון כוללים לחברות הקנאביס הרפואי המובילות בישראל.

אנו נאפשר לך את השקט בכל שלב, משלב התכנון המקדים ועד שלב אבטחת המתקן, נסיר כל איום ונשחרר אותך מסבך דרישות האבטחה המחמירות, ע"י התקנת מערכות מיגון מתקדמות וע"י אספקת שירותי אבטחה פיזית – קבוצת בן בטחון שירות וניסיון יוצא דופן.

אבטחת חוות קנאביס

שירותי אבטחה קנאביס הינם הכרחיים. ככל שחולפות השנים, כך המודעות כלפי יתרונות הקנאביס הרפואי הולכת וגוברת גם כן. למשל, ישנם ניסויים קליניים שונים המצביעים על הקלה בכאב לחולי סרטן, טרשת נפוצה וכן הלאה לאחר שימוש בחומר זה. בהתאם, משרד הבריאות ויחידת יק"ר מעניקים רישיונות מיוחדים לצורך הקמת מתקני קנאביס רפואי. כמו כן, חלק בלתי נפרד מהקמתם של מתקנים אלו ותפעולם כולל את אבטחתם. החל מקבלת האישורים ממשטרת ישראל, תכנון מדויק של מתקנים אלו והקמתם ועד והצבתו של מאבטח לאורך כל שעות היממה – יש לפנות אל בן בטחון. במילים אחרות, לאורך שיתוף פעולה זה, תקבלו את השירותים המקצועיים ביותר; שירותים המתבססים על ערכי מצוינות, אמינות וחדשנות.

אבטחה קנאביס: מה חשוב לדעת?

כל אחד ואחת מאתנו פועלים לצרוך הגשמת שאיפותינו. במקביל, בין אם מדובר בהקמת משפחה או שמא מדובר ברכישת השכלה – אין ספק שבזכות בריאות טובה אנו נוכל לבצע כל שיעלה ברוחנו. בהתאם, כאשר אנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם מחלה קשה – נחפש אחר פתרונות ותרופות שונים לצורך הקלה על הכאבים שלנו.

לצד כל זאת, ניתן לראות שינויים רבים בתחום הרפואה של ימינו כאשר שימוש בקנאביס רפואי צובר מקום של כבוד. אמנם חומר זה עדיין מוגדר כאסור לפי פקודת הסמים, מחקרים וניסויים קליניים מצביעים שוב ושוב אחרת – תוך יצירת דיון חיובי ומשמעותי בתקשורת הישראלית.

לאור כל זאת, משרד הבריאות לקח זאת לתשומת ליבו והעניק רישיונות להקמת מתקני קנאביס רפואי ותפעולם – עם מספר נהלים מרכזיים. חלק מכך כולל את שירותי האבטחה על מתקני הקנאביס. כלומר, ובהתאם לרגולטור הישראלי, יש לתכנן בדקדוק את מתקן הקנאביס, להסדיר את האישורים אל מול משטרת ישראל ויק"ר, להקים פק"מ אבטחה ותיק מתקן, לספק שירותי קב"ט למתקן זה וכן הלאה. כך, ניתן יהיה לוודא כי החומר מפוקח ומבוקר – ומגיע ליעדו כראוי.

אבטחה של חוות קנאביס רפואי עם בן בטחון

לצורך הקמתו של מתקן קנאביס ותפעולו, יש לפעול בהתאם לנהלי משרד הבריאות ויק"ר. בהתאם, ולאורך תהליך העבודה, יש להסתייע במגוון אמצעי האבטחה השונים. החל מהצבתו של מאבטח 24 שעות ביממה, גידור אזור הגידול של הקנאביס ועד אחסון מדויק של הקנאביס והשינוע שלו – היבטים אלו ואחרים יבצעו המומחים של בן בטחון.

אבטחת חוות קנאביס רפואי - בן בטחון

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support