מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

אבטחת קאנביס

להשקיע, לזרוע, לטפל, לגדל, להפריח…. זו ההתמחות שלך!

לשמור על כל זה – זו ההתמחות שלנו.

תחום הקנאביס הרפואי הינו תחום רגיש ביותר ולכן הוא דורש הפעלת מערכי אבטחה מקצועיים ע"פ דרישות משטרה ישראל ומשרד הבריאות – מהתקנת מערכות מיגון דרך יישום תוכנית אבטחה ע"י צוות מאבטחים מקצועי.

מאחר ותחום הקנאביס הרפואי בישראל עדיין נמצא בשנותיו הראשונות והינו תחום מצומצם, מעט מאוד חברות אבטחה צברו ניסיון ומסוגלות להציע רמה מקצועית והבנת צרכי האבטחה בתחום מתפתח זה. עם זאת, הגישה המחמירה של המשטרה ומשרד הבריאות, הופכת תחום זה לעיסוק הדורש אבטחה גבוהה, מורכבת ומקצועית מסביב לשעון.

הוותק והניסיון של קבוצת בן בטחון לצד ניהול חדשני, יוצרים מענה עדכני, יעיל ואפקטיבי, גם באבטחת התחום הפורח בישראל – חוות גידול קנאביס. תחום הדורש התמחות ייעודית ועמידה בכל תנאי תקן ה-GSP של משרד הבריאות. חברתנו בין הבודדות המספקת פתרונות אבטחה כוללים לחברות הקנאביס הרפואי המובילות בארץ.

אנחנו יודעים לתת לך את השקט בכל שלב, מהתכנון המקדים ועד אבטחת המתקן, להסיר כל איום ולשחרר אותך מסבך דרישות האבטחה המחמירות, באמצעות התקנת מערכות מיגון מתקדמות ואספקת שירותי אבטחה פיזית – ניסיון ושירות יוצא דופן.

אבטחת קאנביס הינו שירות חשוב אשר הולך ומתפתח לאורך השנים האחרונות. החל מתכנון מתקני קאנביס והקמתם, תיאום אישורים אל מול משטרת ישראל, הקמתו של תיק מתקן ופק"מ אבטחה ועד הדרכתו של כוח אדם וביצוע בדיקות פוליגרף – כדי שתוכלו לקבל את המענה המקיף והמקצועי ביותר יש לפנות אל חברת בן בטחון. עובדיה של חברה זו מחזיקים בניסיון ובהכשרה הדרושים לביצוע אבטחה, פיקוח ובקרה על מתקני קאנביס כמו גם השינוע שלו. זאת ועוד, תוך סטנדרט עבודה חסר פשרות ויחס אישי ומכבד לקהל הלקוחות של החברה.

אבטחת קנאביס: היבטים שונים

תחום הרפואה בארץ הולך ומתקדם, כאשר מוסדות ומומחים רבים מחפשים אחר פתרונות חדשים עבור החולים שלהם. במקביל למחקרים הקליניים השונים, הולכת וגוברת ההבנה כי שימוש בקאנביס רפואי יכול להוביל להקלה בכאב של פציינטים רבים. בין אם מדובר בחולי פוסט טראומה, סרטן, טרשת נפוצה וכן הלאה – ישנן הוכחות כי ביכולתו של קאנביס להקל על כאביהם.

אכן, חומר זה איננו מוגדר עדיין בתור תרופת קו ראשון. בנוסף, הקאנביס עדיין מוגדר בתור סם מסוכן בהתאם לפקודת הסמים בארץ. עם זאת, במקרים שונים ניתן להשתמש בו – בהתאם לרישיון אותו העניק מנכ"ל משרד הבריאות ומנהל יק"ר. במסגרת רישיון זה, יש לנהוג באחריות גבוהה בכל הנוגע אל צריכת הסם ושמירה עליו.

במקביל לכך, כאשר מדובר על עבודה עם חומר זה יש לעמוד במלוא דרישות תקן ה-GSP המתייחס לאופן אבטחת הקאנביס. למה הכוונה? החל מבדיקת הרישום הפלילי של העוסקים בתחום זה ועד גידור אזור הגידול, התקנות מערכות מיגון מתקדמות ושימוש בתאורה מדויקת – יש לפעול בהתאם לנהלי האבטחה והעבודה השונים. כמו כן, ישנה חובת נוכחות של מאבטחים חמושים במתקן הגידול; נוכחות למשך כל שעות היממה – לצד שליטה במיומנויות האבטחה השונות.

באבטחת קנאביס יש להתנהל בהתאם לנהלים

כדי לאבטח מתקני קאנביס על הצד הטוב ביותר, יש לפעול בהתאם לנהלים השונים. זקוקים גם אתם לשירותי אבטחה בכל הנוגע למתקן הקאנביס שלכם? כל שעליכם לעשות הוא ליצור קשר עם בן בטחון. בזכות שיתוף פעולה מקצועי זה, תקבלו מענה מדויק על מלוא הצרכים שלכם.

אבטחת קנאביס מקצועית - בן בטחון

 

אבטחת חברות של קנאביס רפואי

זקוקים לשירותי אבטחת חברות של קנאביס רפואי? שירותים משמעותיים אלו נובעים מהנחיית משרד הבריאות ויק"ר. כמו כן, שירותים אלו נועדו להבטיח כי אזור הגידול של הקנאביס יתנהל היטב – כאשר התוצר יגיע ליעדו בהמשך הדרך. בין אם מדובר במעבדות, בתי מרקחת או שמא מדובר בגורמים אחרים – כדי לאבטח כהלכה את מתקן הקנאביס הרפואי, יש לפנות אל בן בטחון. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 1989 על ידי קצינים ולוחמים, מספקת פתרונות אבטחה מתקדמים עבור מתקני קנאביס רפואי. זאת ועוד, תוך עמידה בערכי היסוד של החברה: מצוינות, יושרה, מקצועיות ואמינות.

אבטחת חברות של קנאביס רפואי: לפעול בהתאם לנהלים

ככל שאנו מתבגרים, כך הולכת וגוברת אצלנו ההבנה כי בריאות היא מעל לכל. בהתאם, כאשר אנחנו או אחד מקרובי משפחתנו מתמודד עם מחלה כזו או אחרת – אנו נדאג ונסייע להם בכל הנוגע להקלה על הכאבים. עם זאת, לצד הטיפולים והשימוש בתרופות, רבים מאתנו פונים לאפיקים טבעיים יותר; פתרונות אשר ישיגו את מטרתם בהצלחה: הקלה על הכאב. וזאת, מבלי לפתח תסמיני לוואי כאלו או אחרים.

כדי לתת מענה מקיף ומקצועי על נושא זה, משרד הבריאות מעניק רישיונות וקובע תקנות בכל הנוגע להקמת מתקני קנאביס רפואי. החל מתקנות אבטחה לצורך הגידול, נהלים למגדלים, אופן השינוע של החומר וכן הלאה – יש להסתייע בשירותי אבטחת חברות של קנאביס רפואי.

בבואכם לחפש אחר חברה המתמחה בשירותי אבטחה אלו, יהיה עליכם לוודא כי מומחים אלו מחזיקים בניסיון, בהכשרה ובהיכרות עם התקנים הרלוונטיים. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי העבודה תתבצע היטב.

לבצע את המשימה היטב

שירותי אבטחה למתקני קנאביס רפואי מתבססים על מגוון היבטים. החל מתכנון המתקנים והקמתם, ביצוע ביקורות ופיקוח על המתקנים, הסדרת הפעילות והאישורים מול משטרת ישראל, איתור כוח האדם והדרכתו ועד הצבת מאבטחים מיומנים – שירותים מרשימים אלו תקבלו מבן בטחון.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support