מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

אזעקה לבית

אזעקה לבית הפכה להיות מוצר לגיטימי שניתן למצוא בכל בית בישראל. כל אחד רוצה לשמור על הבית שלו מפני פריצות וגניבות ואת זה אפשר לעשות בקלות על ידי התקנת מערכת אזעקה תקנית. בן ביטחון מציעה התקנה של כל אמצעי הביטחון והשמירה הקיימים .בידי החברה טכנולוגיות וידע רב והיא ניחנת ברמת גבוהה של דיסקרטיות ואמינות. כדאי להתקשר וקבל מידע נוסף בנושא ביטחון הבית.

 

אזעקה לביתלמי מתאימה אזעקה לבית

למעשה כל בית אב בישראל מומלץ שתהיה מותקנת בו אזעקה לבית. ישנן סוגים שונים של מערכות אזעקה, חלקן מבוססות על חיישני תנועה או אזעקות נפח. לכל מקום מתאימה מערכת שונה ולכן כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום זה. להלן סוגי אזעקות שניתן להתקין:

  • אם קיימת בבית תשתית למערכת אזעקה אז קל יותר להתקין את המערכת. אם לא אז נעדיף מערכת אזעקה אלחוטית. במקרה ביניים שבו ישנה תשתית חלקית נאפשר להשתמש במערכת היברידית שמשלבת גלאים קוויים ואלחוטיים.
  • מערכת בזעקה אלחוטית היא יקרה יותר אך זמן ההתקנה שלה קצר יותר ובכך היא מהווה פחות מטרד לבני הבית. יש לקחת בחשבון את עלות החלפת הסוללות כל כמה שנים. (שלוש שנים בדרך כלל).
  • מערכת קווית של אזעקה לבית דורשת תשתית מוכנה שלוקחת בחשבון את מיקום הגלאים. . היא אינה זקוקה לתחזוקה מיוחדת ולכן חסכונית יותר.
  • מערכת הזעקה היברידית מאפשרת הרחבה של מערכת ושילוב של מרכיבים אלחוטיים שונים.

 

איפה כדאי להתקין את מערכת האזעקה לבית

את המערכת נעדיף להתקין המקום נסתר כך שלא יהיה ניתן לפגוע בה בשלבי הפריצה הראשונים לבית. כדאי למקם אותה בסמוך לארון התקשורת מאחר והרכזת מקושרת באון ישיר לקו הטלפון הביתי. באם הרכזת ממוקמת בתוך הארון יש צורך בתכנון מוקדם ויצירת מקום בארון. מומלץ גם להקפיד על אמצעי נעילה טובים שימנעו פריצה אליו.

אם נרצה הגנה פנימית לבית נוכל להסתפק באזעקת נפח שהיא גם פחות יקרה וגם תעמוד בדרישה של חברת הביטוח. מערכת אשר כוללת רכיבי הגנה חיצוניים תכלול גלאי קרן או סורג ותאתר את הפורץ עוד בטרם נכנס אל הבית.אזעקה לבית פרטי - בן בטחון

אזעקה לבית פרטי

מערכות אזעקה לבית תענה על הדרישות שלכם באופן המדויק ביותר. לאורך השנים האחרונות, נוצרו פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ביותר; פתרונות אשר מטרתם לשמור על תחושת הביטחון האישית של הדיירים – ולאפשר להם לנהל את סדר יומם על הצד הטוב ביותר. החל משליטה מרחוק ועד עבודת התקנה יעילה – אין ספק שמומלץ להסתייע בפתרון זה. זאת ועוד, תוכלו לקבל אצל קבוצת בן בטחון. חברה זו, אשר הוקמה בשנת 1989, חורטת על דגלה את ערכי המצוינות. זאת ועוד, תוך מתן שירות אישי לקהל לקוחותיה המרשים – החל מרשויות, גופים מוסדיים ופרטיים ועוד.

התקנת מערכת אזעקה לבית

המציאות בה אנו חיים מציבה בפנינו מגוון אתגרים. בין אם מדובר בתחום העסקי, הפרטי או שמא מדובר בהיבטים אחרים בחיינו – אנו מתמודדים עם מגוון קשיים מדי יום ביומו. בשל כך, כדי שנוכל להחזיר את השליטה לחיינו, מומלץ לפנות אל חברות אבטחה מקצועיות ולבקש כי יתקינו עבורכם מערכת אזעקה בבית.

בבואכם לפנות אל חברת אבטחה מקצועית, יהיה עליכם לדון במגוון פרטים חשובים הנוגעים אל מערכת האזעקה. היבטים אלו כוללים, בין היתר, את בחירת סוג האזעקה הרלוונטית עבורכם. בין אם מדובר במערכת אזעקה קווית או אלחוטית, על ציוד זה להתאים לצרכים שלכם.

מעבר לכך, לאורכו של שיתוף הפעולה עם חברת האבטחה, יהיה עליכם לוודא כי אכן מדובר במומחים; בעלי מקצוע מנוסים בעלי ההכשרה הרלוונטית. כך, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הציוד שהם מתאימים לכם יהיה איכותי. כמו כן, בזכות בעלי מקצוע אלו עבודת ההתקנה של מערכת האזעקה הביתית תתבצע כראוי ובהתאם להנחיות השונות.

להעניק שירות מרשים

התקנתן של מערכות אזעקה ביתיות נושאות יתרונות רבים, כאשר בראש ובראשונה יש ביכולותיהן לשמור על הביטחון האישי של הדיירים. כדי שגם אתם תוכלו להגן בני ביתכם על הצד הטוב ביותר, כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל קבוצת בן בטחון. חזון החברה כולל, בין היתר, מתן שירות מקצועי ומרשים. זאת ועוד, תוך שילוב הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support