מלאו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

למה לחכות למקרה שיקרה? לקבלת ייעוץ והצעה ללא כל התחייבות מלאו ושילחו:

חברות אבטחה

בשנים האחרונות הוקמו חברות אבטחה רבות ברחבי הארץ. רב החברות מבטיחות שירותים דומים של סיורים, התקנת אמצעי מיגון, מוקד מאויש ועוד. בן ביטחון הינה חברת אבטחה אשר מציעה שירותי אבטחה ושמירה מתקדמים. החברה מחזיקה בידע רב בתחום מצלמות אבטחה וחולשת על מאות עובדים אשר מיומנים בתפקידי אבטחה שונים. כדאי לפנות לקבלת מידע נוסף בנושא.

 

חברות אבטחהחברות אבטחה – מה ההבדל בין שמירה לאבטחה

חברות אבטחה מציעות שירותים שונים ולעיתים קל להתבלבל ביניהם. חברת אבטחה איננה חברת שמירה וקיימים הבדלים גדולים בין שני סוגי החברות. להלן ההבדלים העיקריים ביניהן:

  • הכשרה מקצועית – הדרישות המקצועיות וההכשרה הדרושה לשומר נמוכות בהרבה מאלה של המאבטח. בזמן ששומר לא תמיד יהי חמוש ולכן גם לא יידרש ממנו לעמוד בתנאי של מטווח, מאבטח יעבור קורסים שונים כמו ירי, עזרה ראשונה, קרב מגע ועוד.
  • ישנו הבדל מהותי בים שמירה לאבטחה. שמירה נתפסת יותר כבעלת אופי של אכיפה כאשר אבטחה נתפסת כבעלת אופי ביטחוני.
  • יש לוודא שאנשי הביטחון מצוידים בנשק וברישיון בתוקף. רצוי לוודא שהמאבטחים עוברים רענון והכשרות באופן תדיר. אם זה לא מה שקורה בשטח אז השירות יספק הרתעה בלבד ובמקרי חירום לא תזכו להגנה אמתית לעסק או לבית שלכם.
  • אין תחליף לנוכחות של שומר בשטח. אמנם קיימות טכנולוגיות משוכללות אבל חייבת להיות יד אנושית שתכוון ותדע לקבל החלטות. תפקידו של מוקד הביטחון לפקח על הנעשה בשטח, על ביטחון השומרים והסיירים ומספק להם גיבוי ומקום אליו אפשר לפנות במקרה הצורך. הוא גם דואג שהמאבטחים בשטח יבצעו את המוטל עליהם באופן מלא. על כן ישנה חשיבות גדולה לקיומו של מוקד ביטחון שמתפקד 24 שעות ביממה.
  • בחברות רציניות ישנו מערך של רכבי סיור. לרכבי הסיור תפקיד כפול, הם מהווים חלק בלתי נפרד ממערך האבטחה, נותנים גיבוי לשומרים בעמדות שלהם ומעבים את האבטחה. מומלץ לתאם עם חברת האבטחה מראש זמני סיורים .

 

השירותים השונים של חברות אבטחה

חלק מחברות האבטחה מציעים שירותים נוספים שונים כגון ניקיון משרדים, שירותי אחזקה ושירותים לוגיסטיים. היתרון בך הוא שדבר מפחית את הצורך במשא ומתן עם כמה ספקי שירות. מאידך קיים ערך רב לפנייה בשירותיה של חברת אבטחה המתמחה בתחומה.

קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support